İşleminiz Yapılıyor..
İşleminiz Yapılıyor..
İşleminiz Yapılıyor..
KAYITLI ADRESLERİM
YENİ ADRES TANIMLAMA
İŞLEM DETAYI
cdfds
SEPET KAYIT
Yayınevimiz Hakkında

SINIR ÖTESİ YAYINLARI  9 Nisan 1998  tarihinde Ergun Candan tarafından kuruldu.

 

Ergun Candan Kimdir?

1961 İstanbul doğumlu olan Ergun Candan,1980 yılında "Türkiye Metepsişik Tetkikler ve İlmi Araştırmalar Derneğinde Ezoterik ve Metapsişik Kültürle tanıştı. 1985 yılında Dernek Yönetim Kurulu Üyeliği "Öğretim Sorumlusu" görevine seçildi. 1993 yılının sonuna kadar bu görevini sürdürdü. Bu süre içinde çok sayıda konferans veren Ergun Candan'ın Ruh ve Madde Dergisi'nde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

 

1994 yılında Dernek'te baş gösteren bazı olumsuzluklardan dolayı, Derneğin 2. Başkanı da dahil olmak üzere çok sayıda üye dernekten istifa etti. Bunların arasında Ergun Candan da vardı. Dernekten ayrıldıktan sonra, bir grup arkadaşıyla birlikte araştırmalarını bağımsız olarak sürdürmeye başladı.

 

1994- 1996 yılları arasında Milliyet Gazetesi'nin radyosu Radyo Kulüp'te (Bu radyonun ismi daha sonra Radyo D olarak değişmiştir.) SINIR ÖTESİ adıyla bir program hazırladı ve sundu. Hafta için hergün 22.00 - 24.00 sattleri arasında yayınlanan bu program, dönemin en çok dinlenen radyo programları arasında ilk sıraları aldı. 1995 yılında AKŞAM Grubu'na bağlı DOST GAZETESİ'nde yazı dizisi hazırladı. 1996 yılında Kanal D'de SINIR ÖTESİ adıyla hazırladığı program çok sayıda birinciliklere imza attı. RTÜK'ten gelen baskılar ve kanalın kapatılma cezalarından dolayı yayın hayatına son vermek zorunda kaldı. Aynı yıl Ekibiyle birlikte POSTA GAZETESİ'nde "GİZEMLER DÜNYASI" adıyla yayınlanan bir ek gazete çıkarttı.

 

1998 yılında kendi yayınevini kurdu. Çeşitli televizyon programlarına konuk konuşmacı olarak katıldı. Çalışmalarına halen bu yayınevinin araştırma ekibiyle birlikte devam etmektedir. Yayınlanmış 14 kitabı bulunmaktadır.

 

YAYIN YELPAZEMİZ SINIR ÖTESİ YAYINLARI; Eski Uygarlıklar, İnisiyatik Öğretiler, Ezoterizm, Metafizik, Parapsikoloji, İnsanın Bilinmeyen Psikolojisi, Ölüm ve Ölüm Ötesi Yaşam konularında yayın yapan bir yelpazeye sahiptir. Kurulduğu ilk günden beri çok kitapla değil, nitelikli kitapla okuyucusuyla buluşmayı hedeflemiş olan bir yayınevidir.

 

İNİSİYATİK GELENEĞİMİZ SINIR ÖTESİ YAYINLARI'nın İnisiyatik geleneği, Dr. Bedri Ruhselman'ın çizgisinden gelen metapsişik - ezoterik kültüre bağlıdır. Yurtiçi ve Yurtdışı'nda hiçbir dernek, grup, kurum ve kuruluşla dolaylı ya da dolaysız bağlantısı olmayan, Türkiye'nin özgün ve özgür bir yayın organıdır.

İLETİŞİM FORMU
Adını Soyadınız
Mail Adresiniz
Konu
Mesajınız
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Tutar
0,00
Kdv
0,00
Toplam
0,00
Sepetinizde
0
Ürün Var
HAZIRLANANLAR
EZOTERİZME GÖRE HALİL CİBRAN ÖĞRETİSİ
ERGUN CANDAN-NİLÜFER DİNÇ
MS. I BURADAYDILAR
EMRE ÖZYUMURTACILAR
SUFİ BİLGESİ NASRETTİN HOCA
ERGUN CANDAN
ÜNLÜ TASAVVUFÇU FERİDÜDDİN ATTAR
KEVSER YEŞİLTAŞ
E-Bülten Üyeliği
Yeniliklerden ve Yeni Kitaplardan haberdar olmak için, E-mail adresinizi yazınız.